MÖBLER / Kistor / Kista 15186198
nr 1518 6198
Kista
1800-tal. Bredd: 128 cm, djup: 58 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:06:11
30/1 19:33:27
Pakistanska mattor